Duben 2007

Děti fitness 15.4.2007

16. dubna 2007 v 15:48 | Lenča |  Soutěže
V neděli 15.4.2007 se Ladies zúčatnili svojí první soutěže na "Děti fitness aneb sportem proti drogám" v Havířově. Vystupovali se sestavou Arrasando, která se jim opravdu povedla, všem se moc líbila, jen porota byla jiného názoru a STARS se bohužel neumístili, což nikdo nečekal!!
Nebyla to čistě mažoretková soutěž, porotci se specializovali na aerobic a nedokázali tuto kategorii správně ohodnotit. I holky, které se zdály být adeptkamy na umístění a nejvíc se nám líbily skončily poslední. Celé to bylo takové zvláštní, i organizace. Místo ve 2 hod soutěž končila po 4 hod.....
Nicméně příště se STARS jistě zúčastní další soutěže, ale mažoretkové, kde je dokáží ohodnotit, a dozví se jak na tom jsou a výsledková listina nebude seřazena podle velikosti soutěžících!!
Ale holky a Michal jsou bohatší o nové zkušenosti a zážitky, které už jim nikdo nevezme.
Pro nás byli jednoznačně nejlepší a líbili se hlavně divákům, což je důležité!! Na to, že to byla jejich první soutěž to zvládli na jedničku a zaslouží si velikou pochvalu!!
Posuďte sami, jak se vám líbí a podívejte se na jejich VIDEO

Fotogalerie

Soutěž Děti fitness, Havířov 2007

16. dubna 2007 v 15:47 | Lenča |  VIDEO
Mažoretky STARS Ostrava na soutěži "Děti fitness aneb sportem proti drogám", Havířov, 15.4.2007, Kategorie Originální Dynamic - Mažoretky
Mažoretky Ladies při vystoupení na své první soutěži.
Video není netočeno kamerou, jen foťákem a zvuk předchází obraz :( A to o hodně, asi o 4 doby. Mrzí mě to, kazí to celkový dojem a vypadá to, že to neladí do hudby.....


Minisoustředění 5.4.2007

7. dubna 2007 v 19:54 | Lenča |  FOTO 2007-2010
Ve čtvrtek 5.4.2007 byly Velikonoční prázdniny, a tak holky a Michal místo školy pilně cvičili na vystoupení a Ladies taky na soutěž, která se rychle blíží!!!
Holky Juniorky si vyzkoušely pochod v nových střevíčkách, pilovaly staré sestavy, defilé a taky sóla a mini formace. A samozřejmě si stihly ukázat a povyměňovat nálepky ze svých sbírek :)
Ladies se soustředili na soutěžní sestavu Arrasando, cvičili výhozy a dolaďovali poslední detaily. Také vymysleli a nacvičili nové zvedačky do sestavy s pompóny.
Všichni udělali kus práce a užili si moc legrace.